آموزش پیش دبستانی در کشور فرانسه

 

زبان فرانسه جزء زبان های دومی است که با استفاده از نرم افزار های کمک آموزشی، فیلم، شعر، عکس، قصه، آهنگ، بازی های حرکتی و سرگرمی های فکری به شیوه های کاملا مبتکرانه در محیط شاد آموزش داده می شود. جالب است که در کنار آموزش زبان فرانسه ، مهدکودک ها موظفند به موضوعات فرهنگی فرانسه از جمله جشن ها، داستان ها، آشپزی، آشنایی با غذاها و آداب و رسوم فرانسوی می پردازد. همچنین مربی های مهد کودک های کشور فرانسه همگی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان فرانسه، ومدرک دوره های تربیت مدرس در قسمت فرهنگی سفارت فرانسه، می باشند.

از جمله مزیت های برتر شرکت در دوره های کودکان کشور فرانسه، استفاده از ابزار موسیقی است که در ادامه این مقاله به برخی از این ویژگی ها می پردازیم:

  1. یادگیری بهتر

موسیقی به عملکرد نیمکره چپ و راست مغز کمک می کند که در نتیجه این عملکرد  افزایش سطح بهره هوشی کودکان را شاهد خواهیم بود

  1. تقویت اعتماد به نفسی

افرادی که در سنین کودکی موسیقی یاد می گیرند اعتماد به نفس بالاتری دارند؛ چرا که آنها از زمان کودکی برای نمایش آموخته های خود در جمع دوستان و خانواده جسارت پیدا می کنند و همین امر باعث می شود در سنین بالاتر با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه حضور پیدا کنند

  1. تقویت مهارت های اجتماعی

کودکانی که در گروه های موسیقی به فعالت می پردازند ، مشارکت و همکاری را در بالاترین سطح می آموزند. چون می بایست با هم هماهنگ باشند. در غیر این صورت نمی توانند کار را به نحو احسن ارائه دهند و این همان پیوندی است که کودک شما را با جامعه و پیرامونش انس می دهد.

فهرست