اخذ اقامت استرالیا از طریق کار

کشور استرالیا بواسطه موقعیت مکانی آن و دارای متنوع ترین زیست بوم در جهان، یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت می باشد. هر ساله مهاجرین بیشماری از سراسر دنیا جذب زیبایی های این کشور می شوند. همچنین ارائه بهترین خدمات شهروندی اولویت اول دولت استرالیا بوده و وجود فرصت های شغلی مناسب تقریبا برای همه گرایش ها گزینه دلچسبی برای متقاضیان باشد. ویزای کار کشور استرالیا یکی از متداول ترین راه ها برای اخذ اقامت دائم این کشور است. این دولت سیاست های خود را در راستای جذب نیروهای متخصص تنظیم کرده و فرصت های شغلی و شرایط زندگی مناسبی برای این گروه از مهاجران فراهم نموده است. شایان ذکر است امنیت اقتصادی این کشور موجب رشد کسب و کارها و نیزکاهش نرخ بیکاری شده است.

متخصصین و اشخاصی که بدنبال اخذ اقامت استرالیا ازطریق تخصص می باشند، پس از امتیازآوری در برنامه مهاجرت کاری استرالیا و دریافت ویزا و اقامت استرالیا می توانند به همراه خانواده خود وارد استرالیا شوند. خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد.همراه میتواند در صورت داشتن شرایط مناسب از جمله تسلط به زبان انگلیسی و رزومه شغلی پر بار وهمچنین یافتن شغلی مناسب در استرالیا مشغول به کار شوند. فرزندان زیر 18 سال نیز می توانند از تحصیل در مدارس استرالیا برخواردار شوند. این مدارس دارای سطح آموزشی بسیار بالایی هستند و تمامی مدرسین و مریبان از فیلترهای آموزشی بسیاری عبور کرده اند. به طور کلی با توجه به قوانین همه پسندی که در استرالیا حکفرماست، حمایت از خانواده ها از ارزش والایی برخوردار می باشند.

تحصیل رایگان در کشور استرالیا

بسیاری از دانشجویان در جستجوی تحصیل رایگان در استرالیا می باشند اما از طریق بورس تحصیلی در کشور استرالیا امکان تحصیل بدون پرداخت هزینه وجود دارد. افرادی که تمایل داردند تحصیل رایگان در کشور استرالیا داشته باشند، می بایست برای گرفتن بورسیه تحصیلی که شرایط ویژه ای دارد اقدام کنند. در ادامه این مقاله به بخشی از این شرایط می پردازیم:

  1. متقاضی نباید بیش از 5 سال فاصله بین فارغ التحصیلی و تاریخ اقدام او برای اخذ بورسیه تحصیلی داشته باشد.
  2. داشتن مدرک زبان در سطح آیلتس و با نمره حداقلی 7 به بالا
  3. داشتن انگیزه نامه و توصیه نامه ای از طرف اساتید راهنما و دیگر اساتید دانشگاه در مورد عملکرد و نقاط قوت دانشجو
  4. پروپزال
فهرست